O firmie

Kim jesteśmy?

 

Pozwólcie, że opowiemy Wam naszą historię.....
 

Witamy serdecznie w naszym "Salonie Mody", który w wirtualnej rzeczywistości oznacza prezentowany Wam właśnie - sklep internetowy z galanterią skórzaną.

 

Firmy i marki LU-MAN nie musimy chyba w jakiś szczególny sposób przedstawiać, gdyż jak zapewne wiecie jesteśmy jednym z największych producentów odzieży skórzanej w Polsce.  Działamy od 1983 r. a nasz założyciel  Andrzej Niedzielski, w ciągu 30 lat działalności, przekształcił małą rodzinną firmemkę z Łodzi w duży i nowoczesny zakład produkujący odzież skórzaną i kożuchy a także torby i akcesoria dla Panów i Pań wykorzystujący przy tym najwyższej jakości skóry naturalne.

 

Czym się w szczególności szczycimy?

 

Na każdy sezon nasi projektanci przygotowują nowe, niepowtarzalne kolekcje słynące z dobrej jakości wykorzystanego materiału i fachowego wykonania.

 

Wzory odzwierciedlają światowe trendy w modzie polskiej, europojskiej i światowej. Posiadamy w kolekcji ponadczasowe wzory.

 

Odzież szyta jest ze skór naturalnych najwyższej jakości, selekcjonowanych a następnie sprowadzanych z Włoch i Hiszpanii.

 

 

Świadczymy również usługi szycia odzieży skórzanej na miarę. Realizujemy również zamówienia wg autorskich projektów.

 

Serdecznie zapraszamy

do zapoznania się z ofertą marki LU-MAN.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i dowiaduj się na bieżąco o aktualnych okazjach.

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny. Dowiedz się więcej o cookies.

Zamknij